O nas

Jesteśmy Sobą. Nie udajemy, do bólu prawdziwi, nie lubimy fałszu, nie wciskamy kitu. „Drużna A” dwudziestego pierwszego wieku. Masz kłopoty, nie możesz znaleźć drogi w swoim życiu strzeleckim? My postaramy się ją z Tobą znaleźć. Jesteśmy pasjonatami strzelectwa z mottem że strzelanie nie musi być nudne i sztywne jak „pal Azji”.

Nauczymy Ciebie:
Działać sprawnie;
Unikać komplikacji i zagmatwania w razie “w”;
Dostosujemy Twój sposób działania do sytuacji;
Śmiałości w podejmowaniu decyzji w których istnieje prawdopodobieństwo sukcesu, przetrwania;
Elastyczności po przez zastosowanie różnego rodzaju ćwiczeń do rozwiązania problemów.

Zima to były żołnierz z dwudziestoletnim doświadczeniem. Ostatnie czternaście lat służył w JW 2305 GROM. Podczas swojej pracy zdobył szerokie doświadczenie z zakresu taktyki, strzelania, survivalu, samoobrony, ochrony VIP itp. Wszystko czego się nauczył na ćwiczeniach w kraju mógł sprawdzić w praktyce podczas licznych misji za granicą. Obecnie jest właścicielem firmy szkoleniowej WINTER SZKOLENIA, oraz współtwórcą firmy szkoleniowej STORMS.

Stachu to pasjonat strzelectwa, survivalu , sportów ekstremalnych, instruktor strzelectwa sportowego. Jego specjalizacją jest strzelectwo długodystansowe oraz sportowe. Od 16 lat pracuje w biznesie, obecnie zarządza regionalnym oddziałem globalnej firmy na terenie Europy środkowo -wschodniej. Jest współtwórcą firmy szkoleniowej STORMS.