O nas

Kim jesteśmy?

 Kim jesteśmy? Kadrę instruktorską stanowią byli operatorzy zespołów bojowych JW GROM. Nasze umiejętności zostały pozytywnie zweryfikowane na realnym polu walki. Teraz w projekcie STORMS postanowiliśmy pokazać ćwiczącym jak to jest, gdy strzelają do Ciebie, a także obalić kilka, a może dużo mitów taktyczno – strzeleckich. Udało nam się to poprzez wprowadzenie do treningu karabinków symulacyjnych TGR -2.

JARHEADS

Połączyliśmy siły z JARHEADS i razem tworzymy unikalny zespół, który może sprawdzić wyszkolenie taktyczno – strzeleckie każdej osoby czy grupy w realnych sytuacjach taktyczno–strzeleckich przy pomocy pistoletów i karabinków symulacyjnych, z użyciem amunicji pudrowej.

Szkolenia

Szkolenia odbywają się w naszym ośrodku szkoleniowym lub w dowolnym miejscu w Polsce. Misja naszej firmy polega na maksymalnym urealnieniem pola walki i pokazania jak to jest, jak tarcze strzelają do Ciebie. Możesz strzelać do tarcz i poperów całe życie, ale one nie oddają „ciosów”. Kiedyś musi nastąpić weryfikacja i właśnie u nas możesz ją przejść. Jak FORCE on FORCE to tylko ze STORMS.

Storms

ul. Wrocławska 53
56-410 Dobroszyce
51'15.09'N, 17'19.65'E

Kontakt

Napisz do nas

Adress

ul. Wrocławska 53
56-410 Dobroszyce
woj. Dolnośląskie
51'15.09'N, 17'19.65'E

Napisz email

Zadzwoń

[recaptcha]