Programy Szkoleniowe – Oferta

STORMS Szkolenia strzeleckie

STORMS POLAND oferuje kompleksowe szkolenia w zakresie :

Strzelectwo obronne – Nosisz broń na co dzień ? To szkolenie jest dla Ciebie ! Zanim strzelisz – pomyśl !

Szkolenie dla służb mundurowych – Jesteś funkcjonariuszem i chcesz podnieść swoje kwalifikacje w technikach strzeleckich i samoobrony to ten program jest dla Ciebie.

Strzelectwo długodystansowe/ tarczowe/taktyczne – Lubisz patrzeć na życie z dystansem? My też dlatego proponujemy Ci pełen zakres strzelań długodystansowych w pełnym zakresie.

Strzelectwo sportowe – Strzelectwo to świetna alternatywa w sporcie. Jeśli chcesz polepszyć swoje umiejętności w strzelectwie to zapraszamy na wspólne treningi.

Strzelectwo komercyjne – Myślisz że broń jest zła i niebezpieczna ? Nic bardziej mylnego ! Chodź z nami na strzelnicę a pokażemy Ci że to świetna alternatywa spędzania wolnego czasu.

Niedzielny komandos – Niedzielny komandos: To program skierowany dla wszystkich którym „Call of Duty” za bardzo weszło w krew ! W tej opcji puszczamy wodze fantazji, i co nie jest zabronione jest dozwolone.Chcesz zabawić się komandosa i zobaczyć że życie to nie film ! Zapraszamy. W tym programie popełnienie błędu grozi tylko śmiechem !

Strzeleckie treningi indywidualne – Strzelasz i coś Ci nie wychodzi ? Nie przejmuj się ! Nasze treningi indywidualne są po to żeby Ci pomóc i spowodować znaczną poprawę twoich personalnych strzeleckich umiejętności.

Samoobrona – Oprócz naszych szkoleń strzeleckich proponujemy samoobronę w bardzo praktycznych sposobach jej wykorzystania w sytuacjach zagrożenia twojego jak i twoich bliskich.

Eventy firmowe/team building – Oferujemy eventy firmowe w prawdziwie militarnym stylu. Sprawimy że nawet najbardziej niezgrany team stanie się prawdziwą grupą do zadań specjalnych w twoim przedsiębiorstwie.

Szkolenia w zakresie bezpieczeństwo w biznesie – Prowadzisz firmę ? Boisz się różnych zagrożeń czyhających na każdym kroku ? Nasze szkolenia pokażą Ci jak zminimalizować ryzyko do minimum w Twoim zakładzie pracy.