!!!!!!! Jeden link do rejestracji na nasze treningi z rozpoznania celu na Strzelnica FSO, styczeń i luty 2020 rok PONIŻEJ !!!!!!!

https://forms.gle/rNbhquVkf4eWogtU7

Po dwóch latach treningów Force On Force, oraz jednego roku treningów na broni palnej program z rozpoznania celu DOBRY? ZŁY? BRZYDKI? został zakończony. Trzy lata, które oprócz programu strzelania obronnego, pokazały nam kto przyjaciel a kto pijawka. Program nasz jako jedyny łączy zajęcia z broni palnej z zajęciami Force On Force, które oprócz tego że pokazują ćwiczącemu czy to co robił na broni palnej działa to uczą myśleć, wychodzić poza schematy działania. Nasze treningi jako jedyne wykonywane są z żywą podgrywką, która w odpowiednim momencie zamienia się w karton na którym wykonujemy zadanie.
Pokażemy Tobie że użycie broni to ostateczność i wcale strzał nie jest jedynym słusznym rozwiązaniem. Dopełnieniem do naszego treningu strzelania obronnego było dodanie samoobrony, która uzupełnia warsztat strzelca o ważne narzędzia które z powodzeniem można i powinno się wykorzystać w rozwiązywaniu sytuacji niebezpiecznych.

PZDR STORMS