Bycie operatorem w Wojskach Specjalnych to marzenie wielu. Droga do osiągnięcia celu nie jest łatwa. Kluczowym sprawdzianem przydatności kandydata jest SELEKCJA – czyli kilkudniowy marsz przez górzyste, leśne ostępy w dzień i w nocy bez względu na pogodę, podczas którego każdy jest zdany na własne siły i umiejętności. To wtedy oceniane są umiejętności nawigacyjne kandydata, jego odporność na stres i zmęczenie, zaradność, współpraca z innymi, wytrzymałość, umiejętność logicznego myślenia i podejmowania decyzji w stanie fizycznego i psychicznego wyczerpania organizmu … PRESELEKCJA – to szkolenie przygotowawcze do prawdziwej SELEKCJI Wojsk Specjalnych.

W trakcie 5-cio dniowej PRESELEKCJI – dowiesz się jak w teorii i praktyce przygotować się do zaliczenia poszczególnych ćwiczeń i zadań występujących podczas selekcji. TEMATYKA: szkolenie pod kątem zaliczenia egzaminu z wychowania fizycznego teoria i praktyka dotycząca poszczególnych ćwiczeń, kryteria doboru odzieży i sprzętu, jego układania w plecaku i ubieranie się, bezpieczne i „ekonomiczne” poruszanie się w terenie (również z użyciem kijków) , odżywianie się i uzupełnianie płynów podczas wyczerpującego marszu, odpowiednie dysponowanie prowiantem, topografia, poruszanie się w terenie za pomocą przyrządów nawigacyjnych w dzień i w nocy – z instruktorami i samodzielnie.

Dodatkowo podczas szkolenia kursanci będą poddawani testom intelektualnym oraz będą wykonywać różnego rodzaju zadania zespołowe i indywidualne. Ma to na celu sprawdzenie wpływu zmęczenia i stresu na umiejętność logicznego myślenia, podejmowania decyzji i współpracy z grupą. Przebieg szkolenia może ulec pewnym modyfikacjom i zmianom. Udział w PRESELEKCJI nie gwarantuje zakwalifikowania się do selekcji wojsk specjalnych ani jej pozytywnego ukończenia.

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do udziału w PRESELEKCJI, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Storms

ul. Wrocławska 53
56-410 Dobroszyce
51'15.09'N, 17'19.65'E

Kontakt

Napisz do nas

Adress

ul. Wrocławska 53
56-410 Dobroszyce
woj. Dolnośląskie
51'15.09'N, 17'19.65'E

Napisz email

Zadzwoń

[recaptcha]