Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

STRZELECTWO OBRONNE:WARSZTATY DOBRY/ZŁY/BRZYDKI – ULICA – ETAP 1 i ETAP 2 – WAŁCZ 19.07.2020 Strzelnica RUDNICA

19 lipca

400zł- 600zł

ETAP 1
Użycie broni to ostateczność tego nie trzeba nikomu tłumaczyć. Pod względem technicznym samo oddanie strzału w zasadzie nie jest problemem dla nikogo kto choć chwilę spędził na strzelnicy, Największy problem pojawia się przed i po oddaniu strzału. W czasie warsztatów pokażemy i jednocześnie zaproponujemy nasze rozwiązania w kwestiach jak rozpoznać zagrożenie, jak unikać zagrożeń, jak się obronić gdy już nie mamy wyjścia, co zrobić jak już oddasz strzał. Etap na którym nauczymy Ciebie reagowania na zagrożenie statycznie i dynamicznie. Powiemy Ci jak działać aby z obrońcy swojego bądź cudzego życia nie stać się napastnikiem.

ETAP 2
Etap drugi. W tym etapie szlifujemy ćwiczenia z Etapu pierwszego, oraz uczymy się działać podczas dysfunkcji (zacięcia) broni na krótkim i dalekim dystansie. Powiemy Tobie jak działać aby z obrońcy swojego bądź cudzego życia nie stać się napastnikiem.

ETAP 3
Etap trzeci. Doskonalimy elementy z Etapu pierwszego i drugiego. Dodatkowym elementem na tym etapie jest praca na zasłonach i przesłonach.

UWAGA!!!!!!!
Każdy etap kończy się scenariuszami FORCE ON FORCE w celu sprawdzenia wszystkich dryli przerobionych podczas ćwiczeń w praktyce!

Inne informacje:
Orientacyjny czas trwania zajęć 4-8h zależnie od ilości osób w grupie?
Ilość osób: maksymalnie 12 osób
Ilość osób: minimalnie 10 osób
Ilość amunicji: 150 szt Pistolet
Koszt:
-z własną bronią i amunicją 400 PLN
-z naszą bronią i amunicją 600 PLN

Nocleg i wyżywienie we własnym zakresie. Jest możliwość noclegu na strzelnicy w przyczepach campingowych w cenie od 100-120PLN na przyczepę. Rezerwacja noclegu na strzelnicy pod numerem 602107186 u TOMKA właściciela obiektu.

 

LINK DO REJESTRACJI PONIŻEJ:
https://forms.gle/Dvh4BqV9iSeXwoH97

Szczegóły

Data:
19 lipca
Koszt:
400zł- 600zł

Organizator

STORMS POLAND
Telefon:
509476042
Strona internetowa:
www.storms.pl