Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w domu, pracy, podczas wypoczynku, biznesie.

DOM

Pokażemy i nauczymy Cię na co zwrócić uwagę aby bezpiecznie ochronić dom i odpowiednio zareagować w sytuacji niebezpieczeństwa. Przećwiczymy z Tobą różne scenariusze FORCE on FORCE które sprawdzą prawidłowość Twojego działania w sytuacji zagrażającej Twojemu mirowi domowemu.

WYPOCZYNEK

Jak zaplanować wakacje aby były bezpieczne? Na co zwracać uwagę? Jakie problemy mogą Was spotkać ? Jak je możesz rozwiązać nie eskalując zagrożenia.

SAMOOBRONA  W PRACY I INDYWIDUALNA

Nasza samoobrona jako jedyna jest dopasowana do każdego klienta indywidualnie. Dlaczego my?  Odpowiedz jest prosta, nie ma jednego najlepszego system samoobrony. My jako jedyni dostosowujemy się do każdego środowiska pracy tak aby pracownicy mogli realnie ćwiczyć w  warunkach codziennej pracy, by to oni byli „gospodarzami” ewentualnego pola walki!

BIZNES

Sprawdzimy bezpieczeństwo Twojej firmy ( audyt bezpieczeństwa ) Bezpieczny i świadomy pracownik to bezpieczna firma. Zorganizujemy i zabezpieczymy wyjazdy biznesowe w Polsce i na całym Świecie.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas jakie masz potrzeby a my wybierzemy najlepszy program dla Ciebie jak i Twojej grupy lub rodziny.

Storms

ul. Wrocławska 53
56-410 Dobroszyce
51'15.09'N, 17'19.65'E

Kontakt

Napisz do nas

Adress

ul. Wrocławska 53
56-410 Dobroszyce
woj. Dolnośląskie
51'15.09'N, 17'19.65'E

Napisz email

Zadzwoń

[recaptcha]